KLIMATO SISTEMA

Švarus ir švarus patalpų oras

Kambario klimatas priklauso ne tik nuo oro. Kambario klimatas taip pat priklauso nuo temperatūros, oro drėgmės, anglies dioksido lygio ir sveikos aplinkos.

Sveikas klimatas kambaryje nėra pastebimas. Negalima jausti, girdėti, nusiplauti ar paragauti. Visai neturėtumėte tai atkreipti dėmesio.

Nepaisant to, patalpų klimatas atlieka svarbų vaidmenį žmogaus sveikatai. Galų gale, žmogus praleidžia patalpoje didžiąją savo gyvenimo namuose, darbe, mokykloje.

Tačiau, įeinant į kambarį, žmogus supranta, kai kambario klimatas yra blogas.

Blogos klimato indikatoriai:

  • nemalonūs kvapai
  • pasenęs oras
  • didelis anglies dioksido kiekis
  • sausas oras;
  • Oro temperatūra per žema arba per aukšta

Prastas patalpų klimatas gali sukelti kvėpavimo sutrikimus, akių dirginimą, galvos skausmus ir nuovargį. Žmonės, turintys kvėpavimo takų ligų, vaikų ir vyresnio amžiaus žmonių labiausiai veikiami neigiamų prastos patalpų mikroklimatą. Dėl nepakankamo vidinio klimato žmonės, kurie yra jautrūs nepakankamai oro kokybei, gali rimtai susirgti.

Geras klimatas, atvirkščiai, turi teigiamą poveikį žmonėms. Tačiau, kaip ir pats pastato statybos. Geru klimatu oras kambaryje yra vidutiniškai sausas, vidutiniškai drėgnas. Jis tiesiog „teisus“, ir jūs to nepastebite.
Tai „teisinga“ nepriklausomai nuo oro sąlygų.

Klimatas viduje patalpose yra ventiliacija.

Scroll Up