Vėdinimo sistemos planavimas

Projektavimas vėdinimo reikalauja specialių įgūdžių ir sugebėjimų. Šiame tikrųjų nepakanka vien tik studijų pagrindai ir nuostatas. Kiekvienas pastatas yra unikalus, kaip ir poreikius ir norus, jo gyventojams. Todėl negalima tiesiog nukopijuokite vieną sprendimą, bet aikštelės. Dizaineris sistemų, vėdinimo ir šildymo sistemos turi būti patyręs profesionalas savo srityje.

Geras dizaineris sistemų vėdinimo ir šildymo svarsto poreikius galutiniams vartotojams pastatas (darbuotojų ar gyventojų), ypatumus nustato ir renka informaciją, siekiant įvertinti oro kokybės patalpose, net jei gyventojai ar kiti galutiniai vartotojai negali nustatyti reikalavimai savarankiškai. Dizaineris sistemų, vėdinimo ir šildymo sistemos turi sugebėti užduoti klausimus ir jaustis pobūdis.

Projektuojant vėdinimo sistemos komercinio pastato geras dizaineris sistemų, vėdinimo ir šildymo sistemos turi suprasti, kaip bus eksploatuojamas pastatas, ir net skirtingos sąlygomis atsižvelgti į galimus sunkumus, susijusias su naudojimo ventiliacija. Dizaineris taip pat turi žinoti apie visus specialiųjų projektavimo reikalavimų švarios patalpos arba vietos, kad reikia tikslios kontrolės oro kondicionavimo sistemų, pvz., muziejų, meno galerijų, farmacijos ir maisto fabrikuose ir laboratorijose. Dizaineris sistemų, vėdinimo ir šildymo sistemos turi būti natūra specialistas visose srityse.

Geras dizaineris sistemų, vėdinimo ir šildymo sistemos, taip pat turi būti ištirti, statybos fizikos, drėgmės poveikį įvairių struktūrų ir конструкционные medžiagų ir kitų parametrų, nuo kurių priklauso oro kokybės patalpose. Dizaineris sistemų, vėdinimo ir šildymo sistemos, taip pat turi turėti gebėjimų inžinierius-statybininkas ir vadovo, statybos darbai.

Geras dizaineris sistemų vėdinimo ir šildymo susipažinę su energijos vartojimo efektyvumo reikalavimai, taip pat gali suprasti žmogaus elgesys. Paruošta sistema turi dirbti gerai, net jei galutinis vartotojas nėra labai susipažinęs su tuo, kaip veikia sistema ir ne noras mokytis jos. Dizaineris sistemų, vėdinimo ir šildymo sistemos turi būti specialistas energijos, tai yra pažinti elgesio žmonių.

Projektuojant sistemos ventiliacijos gyvenamajame pastate geras dizaineris sistemų, vėdinimo ir šildymo sistemos turi pirmiausia jaustis жильцом. Dizaineris turi atsižvelgti ir į besikeičiančius gyvenimo situaciją, plėsti šeimų, staigus apkrovų dėl drėgmės, nes sportuoti (ar palaikote paauglių), gyvūnams, akvariumai ar didelių количеств namų augalų. Dizaineris sistemų, vėdinimo ir šildymo sistemos turi būti specialistas gyvenimo būdą žmonių.

Žmonės yra įpratę į daug dalykų. Jei kas nors gyveno namuose su prastos kokybės oro, jie gali nežinoti apie tai, kad jį galima pagerinti. Šiuo atveju dizaineris sistemų vėdinimo ir šildymo privalo paaiškinti visiems жильцам ar darbuotojams, kad jie turi teisę į gerą orą. Geras dizaineris sistemų, vėdinimo ir šildymo sistemos — tai yra tikras superhero, приносящий puikus oras į patalpos!

Scroll Up